Oyunsorf, oyunsorf.net, oyun oyna, bedava oyun oyna, oyun, flash oyun, oyunlar, oyunları oyna, oyunu oyna, ateş ve su 6, ateş ve su 5, dünyanın en korkunç oyunu

Anasayfa Yeni Oyunlar Popüler Oyunlar Editör Oyunları Favorilerim Blog Oyuncular İletişim

Oyunlar » Macera Oyunları » Canavar Meyveler 2

<b>Canavar Meyveler 2 Oyunu Canavar Meyveler Oyunu</b>nun ikinci serisi olarak bilinir. Oyunda yine meyveler ile beraber canavarlaşanları görmelisiniz ve ona göre onlara davranmalısınız. Meyve ve sebze oyunlarını seven arkadaşlarımıza özel çok harika bu oyunu mutlaka oynamanızı tavsiye ederiz. Bol eğlenceli oyunlarla <a href=macera-oyunlari>Macera oyunları</a> sizlerle. Yakında <b>Canavar Meyveler 3 Oyunu</b> sitemizde olacak.
Sponsorlu bağlantılar

Canavar Meyveler 2 oyunu yorumları

Güvenlik kodu
  • hüseyin murat tabar - 18.12.2013

    ÇOK GÜZEL OYUN HERKESE TAVSİYE EDERİM OYNAYIN

  • emre keke - 10.11.2013

    harika bir oyun.

  • gs_ömer - 06.04.2013

    İsyancı Yarışları Oyunu ile yarış oyunlarının tadına varın. Her yarışın sonunda isyan eden şoförlerden olmayın arkadaşlar, harika bir yarış oyunu ve birinci olmak ellerinizde. İsyancı Yarışları 2 Oyununda olduğu gibi her zaman araba oyunları siz değerli çocuklar tarafından oynanmakta ve yine sevilen oyunlarımız arasında yerlerini almaktadırlar. Oyun oynamak için lütfen oyun oyna butonlarımızı kullanınız. Herkese iyi eğlenceler.

Canavar Meyveler 2Oyunu Videosu